Mängud


Teeme oma esimese mängu enamusele teada tuntud Omedu/Valgumarja alal ja seda laiendatult, ehk siis viime lahingud ka üle tee olevasse hoonesse, seejuures jääb tee neutraalseks alaks kus tulistamine on keelatud. Tulistamise ja mitte tulistamise piirid on märgistatud siltide ja lintidega.

Mäng algab kõigile osapooltele võrdselt, lubatud on ainult üksiklasud, kuid platsile on peidetud kohvrid upgrade´dega mis annavad kohvri leidnud osapoolele õiguse valangute kasutamiseks väljas, tossu kasutamise õiguse, burstide kasutamise siseruumides, greengas granaatide/miinide kasutamise õiguse (platsil on korraga kummalegi osapoolele 1 upgrade).

Upgrade´i kasutamise õigusest teatab korraldaja osalejaid surnualas. Surnuala on kõigile üks ning surnualast pääseb välja vastavalt kellaajale. Nimelt asub surnualas kell millel on teibiga märgitud aeg millal emba või kumba osapooled mängu tagasi pääsevad.

Samas tuleb leida oma lipp ning toimetada see oma baasi ning seda seal kaitsta. Lippude, upgrade´dide ja baaside asukohad määrab korraldaja.

Alal on rangelt keelatud kasutada pauguga granaate, lubatud on ainult greengas granaadid, mehhanilised granaadid/miinid.

Link mängu asukohta on siin:


Valgumarja, Metsaküla, Jõgeva maakond
58.765527, 26.937891

Koguneme alates 11:00. Saabumisel palume esmalt ennast nimekirjas registreerida korraldaja juures.
Briifing algab 11:45 ja mängu algus 12:00 ning kestab seni kuni jõudu jagub või kuni 17:00.

Mängule palume registreeruda facebookis ürituse all või emaili teel:

Mitte mingil juhul ära võta mängualal prille eest ära.
Pimetuli on keelatud. Sihi ja tulista.
Surnud ei räägi.

Relvarendi soovist palun anda aegsasti teada hiljemalt 20.02.20 õhtuks korraldajale.

Relvadele kehtivad üldiselt tunnustatud piirkiirused. Korraldaja teeb cronomist juhuse alusel mängu käigus ilma hoiatamata. Kes ei ole oma relvas kindel saab alati paluda korraldajal oma relva cronoda enne mängu.

Osalustasu 7€ tasuda kohapeal korraldajale. Rentides relva korraldajalt on osalustasu juba relvarendi hinna sees. Relvarendi hind on 15€, sisaldades relva, prille, maski ja 1000 BB.

Palume pidada kinni ausa mängu reeglitest.
Korraldaja Forestmen games seltsing.NATO kaotas kontakti oma lennukiga ning on määratlenud  piirkonna kusagil metsasel ala kuhu lennuk võis kukkuda ning saadab välja otsingugrupi. Samal ajal on ka terroristlik organisatsioon saanud juhtunust haisu ninna ning omakorda saatnud välja oma otsingugrupi, et piloot vangistada.

Samal ajal liigub ringi palgamõrvar kelle isik on kõigile teadmata nii nagu ka tema sihtmärk. Palgamõrvar peab päevikuid milles on vihjed järgmise päeviku asukoha kohta ja vihjed kes on tema sihtmärk. Sihtmärgiks võib olla nii piloot, NATO üksuse otsingujuht, terroristide juht või veel keegi.

Samas on palgamõrvar alal viibinud juba pikemat aega ning on jälginud ka piloodi liikumist ning ka tema liikumised oma päevikusse sisse kandnud.

NATO üksuse ülesanne on leida piloot ning toimetada ta oma kogunemispunkti kust ta siis evakueerida. Terroristide ülesanne on piloot vangistada ning toimetada ta oma baasi, sel juhul peab NATO üksus tuvastama terroristide baasi asukoha ning vabastama piloodi. Kui mäng jõuab selle hetkeni kus 2 osapoolt satuvad terroristide baasis vastasseisu, siis läheb mäng edasi ühe eluga ning mängu võidab see osapool kellel päeva lõpuks enim võitlejaid platsil ellu jääb.

Kuid ärge unustage palgamõrvarit, kui palgamõrvar saavutab oma eesmärgi on see -1 punkt ühele või teisele osapoolele.

Granaadid ja toss lubatud, jälgige tuleohutust.

Parkimisala asukoht: Karksi metskond 28, Ainja, Mulgi vald, Viljandimaa 58.053342, 25.651329 Link kaardil on


kogunemine ealates 11:00. Saabumisel palume esmalt ennast nimekirjas registreerida korraldaja juures.
Briifing algab 11:45 ja mängu algus 12:00 ning kestab seni kuni jõudu jagub või kuni 17:00.

Mängule palume registreeruda facebookis ürituse all või emaili teel:

Mitte mingil juhul ära võta mängualal prille eest ära.
Pimetuli on keelatud. Sihi ja tulista.
Surnud ei räägi.

Relvarendi soovist palun anda aegsasti teada hiljemalt 12.03.20 õhtuks korraldajale.

Relvadele kehtivad üldiselt tunnustatud piirkiirused. Korraldaja teeb cronomist juhuse alusel mängu käigus ilma hoiatamata. Kes ei ole oma relvas kindel saab alati paluda korraldajal oma relva cronoda enne mängu.

Jõu piirangud!

Püstol, pumppüss ja kõik teised nimetamata airsoft kuule lennutavad seadmed 1.5J = 122m/s 0.2g kuuliga = 110m/s 0.25g kuuliga = 100m/s 0.3g kuuliga.
Automaat 1.5J = 122m/s 0.2g kuuliga = 110m/s 0.25g kuuliga = 100m/s 0.3g kuuliga.
Kuulipilduja ning poolautomaat snaiper 2,5J = 158m/s 0.2g kuuliga = 129m/s 0.3g kuuliga = 112m/s 0.4g kuuliga
Poltlukk snaiper 4J = 200m/s 0.2g kuuliga =  136m/s 0.43g kuuliga = 133m/s 0.45g kuuliga = 126m/s 0.50g kuuliga
Viide poltlukk snaiprite kiiruste muutmise küsitluse kohta siin.
Viide KP/SA snaiprite kiiruste muutmise küsitluse kohta siin.

MED ehk minimum engagement distance ehk miinimum laskekaugused:
Automaat 0m (majades sees üksiklask ning pimetuli keelatud teiste reeglitega)
Kuulipilduja ning poolautomaat snaiper 15m (backup relv kohustuslik)
Poltlukk 30m (backup relv kohustuslik)

MED Distantsid on võetud ja arvutatud selle järgi, millise kauguse peale umbes langeb kuuli kiirus alla 1.5J energia. St. hoides MED distantsi ei tohiks üksiku lasu tabamus olla tugevam kui tavaline ilma piiranguta automaadi lask.

Osalustasu 7€ tasuda kohapeal korraldajale. Rentides relva korraldajalt on osalustasu juba relvarendi hinna sees. Relvarendi hind on 15€, sisaldades relva, prille, maski ja 1000 BB.

Palume pidada kinni ausa mängu reeglitest.
Korraldaja Forestmen games seltsing.Vaata galeriist.

Peale tuumakatastroofi on ellujäänute ühiskond gängistunud erinevatesse grupeeringutesse.

Seekord vaatleme metsastunud asulavaremetes toimetavate gängide omavahelisi toimetamisi ja kiskumisi.

Piirkonnas valitseb kõrgendikku gäng nimega Kings of the hill. Kunagi oli see pilvelõhkuja millest on jäänud järgi vaid rohtunud küngas keldriruumidega.

Kõik teised übruskonna gängid on kadedad ning tahavad ise saada piirkonna parima varjupaiga valitsejateks mistõttu toimuvad ümbruskonnas pidevad konfliktid.

Kuid gängid ajavad ka omavahelist äri ning loovad liitusid kus ei puudu ka reetmine.

Endiselt pole kuhugi kadunud ka instituut mis toimetab asju omasoodu tehes katsetusi loomaks mutante kes nende kontrolli all olles peaks kogu maailma instituudi võimu alla koondama.

Kaubandus toimingud fallout maailmas on keerulised ning vana maailma raha pole ammu enam miskit väärt, selle asemel on kasutuses nuka cola korgid.

Nuka cola korgid on väga väärtuslikud ja neid on liikvel vähe, kuid nende eest saab rivaalitsevatelt gängidelt osta mida iganes nad pakuvad, olgu need siis relvad, relvade täiendused, laskemoon, lõhkeaine, vesi või toit või isegi palgasõdurite teenus või meditsiiniline abi.

Iga gäng valib platsil omale mingi vana maailma hoonevare , kuid arvestama peab, et valitud vare võib meelepärane olla ka mõnele teisele gängile mistõttu võib ka baaside pärast lööminguks minna.

Mängu võidab osapool kes kogub enim nuka cola korke ning suudab mängu lõpuks valitseda platsi keskel asuvat strateegilist küngast saades õiguse nimetada ennast gängiks nimega Kings of the hill.

Mäng saab alguse kõigile ühisest lähtepunktist kust kõik gängid peavad leidma endale oma baasile sobiva asukoha.

Baasi asukoht tuleb leida 30 minuti jooksul alates mängu algusest. Iga mängus osalev gäng peab omale tegema gängi lipu, et panna see oma baasis püsti.

Iga gäng saab õiguse kontrollida piirkonda oma baasi ümbruses 250m raadiuses ning nõuda võõrastelt niiöelda kalõmmi oma territooriumi läbimise eest. Kalõmmi saab tasuda nii nuka cola korkidega, laskemoona, veega või kasvõi oma oskusi pakkudes astudes näiteks gängi liikmeks või tehes lepingu, et osaletakse koos ühe või teise kängiga mingis ühes kampaanias.

Kampaanias osalemine võõra gängi värvides lõppeb kui mängija on saanud surma ning käinud ära surnualas peale mida saab mängija taasliituda oma gängiga.


Reeglid:

Granaadid ja toss lubatud ainult siseruumides, kuid ka siis tuleb jälgida tuleohutust. Kui tekib tuleoht, siis seda märganud mängija peab selge kõva häälega hüüdma: "Mäng seis, tuleoht!"  CO2 ja vedrugranaadid lubatud kõikjal mängualal.

SURNUD EI RÄÄGI

PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.
HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD

KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD

REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL.

 RELVAD

Automaadid/ püstolid-1,6J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m.
Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse)
Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m.
Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata.

Mängul kohustuslik kostüüm, tavapärane militaarlaik sellele mängule ei sobi, seega võtke vaevaks ning ehtige ennast, et luua mängul ka vastav tuumasõja järgne atmosfäär ning püütke ennast rolli sisse elada. Antud mäng ei eelda vastase kohest tulistamist, vaid alati on võimalus võõrastega astuda läbirääkimistesse ja kui läbirääkimiste tulemus ei sobi, siis tuld.

Parkimisala asukoht: Karksi metskond 28, Ainja, Mulgi vald, Viljandimaa 58.053342, 25.651329 Link kaardil on


Kogunemine alates 9:30-10:30
Briifing 10:45
Mängu algus 11:00
Mängu lõpp, siis kui viimastel jõud otsas.

Osalustasu 7€ tasuda kohapeal korraldajale.

Lubatud vaid biomoon.

Väike video esimeselt Fallout mängult:

Ja ka mõned pildid stiilinäidetega, et utsitada teie fantaasiat kostüümide loomisel. Mida crazim kostüüm, seda lõbusam.

     


Mängule eelnev registreerumine on kohustuslik. Registreerides oma gängi lisage oma gängi nimi ja mida peate oma gängi oskusteks, olgu see siis kaubanud, palgasõdurid või usuhullude sekt. Ka üksikmängijad on ikkagi oodatud.

Mängule saab registreerida ennast meie maili aadressil või lisades oma registreerimissoov koos nõutud kirjeldusega mängu kuulutuse alla kommentaaridesse kas facebookis või foorumis.

Korraldaja poolt tulevad platsil kindlasti ka üllatused .


Vaata galeriist.

Uus ala mänguks, vaid 13 km Rakverest. Teeme proovi kuidas on siis ka autolammutuses lahinguid pidada, meie päralt on kogu territoorium, kaasaarvatud hooned.

Teeme esialgu tavalisemaid mänge, lipud, domination, jokker jne... Kindlasti ootame ala omanikuga tagasisidet peale mängu, et mida muuta ja kuidas, et ala veelgi põnevamaks muuta. Ala on piisavalt suur, nii et tegevust on ka snaipritel.
Ka teeme taas ühe loosimise koostöös AirsoftGo kauplusega ja loosime välja tutika automaadi Specna Core. Loosipilet maksab sümboolsed 1€.

Ala omaniku luba olemas.

Facebook:

E-post:

Reeglid:
Granaadid ja toss, otsustame kohapeal. Kindlasti lubatud co2/greengas ja vedrugranaadid.

SURNUD EI RÄÄGI
PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.
HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD
KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD
REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL.

RELVAD
Automaadid/ püstolid-1,6J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m.
Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse)
Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m.
Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata.
Tulles mängule nõustud kõigi korraldaja poolt seatud reeglitega. Samuti osaledes mängul nõustud omavastutusega oma tervise eest.
Mängu asukoha leiad


Tunise
Kehala, 46624 Lääne-Viru maakond
59.257724, 26.466161

Kogunemine alates 10:00-11:00
Briifing 11:45
Mängu algus 12:00
Mängu lõpp: 17:00
Osalustasu 10€ tasuda kohapeal korraldajale.

           

     

Mängule eelnev registreerumine on kohustuslik. Mängule saab registreerida ennast meie maili aadressil või lisades oma registreerimissoov koos nõutud kirjeldusega mängu kuulutuse alla kommentaaridesse kas facebookis või foorumis.
Vaata galeriist

Tuumasõjast on möödunud kümneid aastaid ja kogu alles jäänud ühiskond on taandunud igasugu gängideks ja klannideks kes pidevalt omavahel võitlevad nii ressursside kui ülemvõimu pärast.

Ainus ja peamine maksevahend omavahelises kaubanduses on Nuka cola korgid ja vahetuskaup.

Seekord jõuame lahingutega ühte pisikesse rannikuasulasse mille nimeks on pandud Nuka town kus elavad erinevad gängid ja klannid kes teps mitte omavahel läbi ei saa püüdes saavutada Nuka townis ülemvõimu.

Esialgu juhib Nuka towni selle asutaja kuningas Habe Suur, kuid paljud pole tema ülemvõimuga nõus, sest just Nuka towni kuninga staatus annab võimul olijale kõige enam ressursse, tema maksustab kauplejaid ja elanikke ja otsustab kõige üle linnas. Seetõttu püütakse erinevate gängide ja klannide poolt kuningas Habe võim küsimärgi alla panna. Selleks on mitu võimalust. Kas kuningale esitada väljakutse ja pidada temaga ringis mõõgavõitlus elu ja surma peale, alustada sõda kuninga ja tema pooldajate vastu või kuningas salamõrvari abil tappa.

Rahu linnas on õhkõrn ja igasugu konflikte on pidevalt mistõttu peavad kuninglikud valvurid pidevalt lahendama konflikte ja tülisid.

Enne tulistama hakkamist tuleb linna elanikel alustada sõnasõda, püüdes solvata teist osapoolt, esitada süüdistusi (ei oma tähtsust kas alusetuid või õiglaseid). Eesmärk on tuua mängu suurem rollimängu osakaal.

Linnas sees on olemas niiöelda safe zone´d kuhu sisenedes tuleb loovutada kõik relvad turvamehele ning relvad saab tagasi safe zone´st väljudes. Seega on võimalus põgeneda mõneks ajaks näiteks mõrvari või rivaalitseva gängi eest safe zone´i kus lahingu pidamine on keelatud.

Ka on võimalus tülisid lahendada ringis kasutades selleks nuge, mõõkasid või muid külmrelvi (pehmed külmrelva imitatsioonid) kohtuniku silme all.

Mängu võidab see osapool kes mängu lõpuks võidab enda kätte kuninga trooni ja seega ülemvõimu linnas.

Riietus soovitatavalt võimalikult post apo stiilis, et laske fantaasial lennata, mida crazy´m on kostüüm, seda parem. Parimale kostüümile eriauhind tutikas automaat. Teise automaadi loosime välja kõigi osalejate seas.

Ala omaniku luba olemas.

Meie Facebookis

Reeglid:
SURNUD EI RÄÄGI
PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.
HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD
KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD
REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL.
PAUKU SAAB TEHA
Lubatud ainult tehase valmistatud granaadid ( co2 granaate võib kasutada piiranguteta ), suits lubatud kui on tagatud tuleohutus.

RELVAD
Püstolid/automaadid -1,2J piiranguteta
Automaadid 1,2-1,5J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m.
Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse)
Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m.
Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata. Peale kronomist paigaldatakse teie relvale kleebis kronomis tulemustega. Kleebist ei või relvalt eemaldada enne mängupäeva lõppu. Kaebuse korral on korraldajal õigus teie relva uuesti kronoda aga siis juba korraldaja enda kuulidega. Kui tuvastatakse erinevad tulemused või pettus on korraldajal õigus eemaldada mängija mängust.

Rendirelva soovist palume anda teada hiljemalt 08.10.20 (neljapäeva) õhtuks. Rendikomplekti hind on 15€ sisaldades prille, maski, automaati ja 1000 BB.

Tulles mängule nõustud kõigi korraldaja poolt seatud reeglitega. Samuti osaledes mängul nõustud omavastutusega oma tervise eest.

Mängu asukoha:
Uus-Sadama 25, Haapsalu
leiad


Kogunemine alates: 09:00-10:00
Briifing: 10:30
Mängu algus: 11:00
Mängu lõpp: 18:00-19:00

Osalustasu ettemaksuga NAC kontole kuni 08.10.20 7€, kohapeal tasudes 10€ sularahas. Ettemaksu saate tasuda:
Naissaare Airsoft Camp MTÜ
EE387700771004812523
Selgitusse märkige Fallout 4 ja oma nimi, kui tasute korraga mitme inimese eest, siis lisage ka nimed kelle eest tasute.

Mängule saab registreeruda meie facebooki grupis lisades mängu juurde OSALEN või NAC lehel

Pakume kohapeal ka suppi (3€) ja kuumasid jooke, küpsist.Vanglast on põgenenud eriti ohtlikud kurjategijad kes on relvastatud ning ei kõhkle kasutamast relva võimude vastu.
Võimud saadavad välja politseijõud, et kõik põgenikud kinni püüda ja tagasi vanglasse toimetada.
Põgenikud peavad läbima erinevad punktid ning igast punktist võtma kaasa ühe neile määratud kaardi ning jõudma lõpuks üle riigipiiri kus neid keegi enam ei jälita.
Iga kinnipüütud vang tuleb toimetada politseijõudude otsingubaasi kus iga vang näitab ette mitu kaarti ta on kätte saanud ehk siis mitu punkti on ta läbinud.
Peale vangistusprotseduuride läbimist asub vang politseijõudude poolele.
Tabamuse saanud politseinikud peavad ära käima politseijõudude baasis asuvas respawnis kus tuleb viibida 5 minutit.
Mäng lõppeb ajalimiidi täitumisel või kõigi vangide tabamisega. Vangide arvu määrame kohapeal kus jagame vangidele kätte ka kaardid milledele on märgitud erinevad punktid erinevas järjestuses milled nad peavad läbima.


E-post:

Reeglid:
Toss ja granaadid lubatud vastavalt ilmaoludele.
Raadioside:
Korraldaja: kanal 1
Põgenikud: kanalid 2-4
Politseijõud: kanalid 5-8
SURNUD EI RÄÄGI
PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.
HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD
KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD
REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL.

RELVAD:
Püstolid/automaadid -1,2J piiranguteta Automaadid 1,2-1,5J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m. Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse) Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m. Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata. Peale kronomist paigaldatakse teie relvale kleebis kronomis tulemustega. Kleebist ei või relvalt eemaldada enne mängupäeva lõppu. Kaebuse korral on korraldajal õigus teie relva uuesti kronoda aga siis juba korraldaja enda kuulidega. Kui tuvastatakse erinevad tulemused või pettus on korraldajal õigus eemaldada mängija mängust.
Rendirelva soovist palume anda teada hiljemalt 22.10.20 (neljapäeva) õhtuks. Rendikomplekti hind on 15€ sisaldades prille, maski, automaati ja 1000 BB.
Tulles mängule nõustud kõigi korraldaja poolt seatud reeglitega. Samuti osaledes mängul nõustud omavastutusega oma tervise eest.

Mängu asukoht:

Karksi metskond 28, Ainja, Mulgi vald, Viljandimaa 58.053342, 25.651329 Link kaardil on


Kogunemine alates 9:30-10:30
Briifing 10:45
Mängu algus 11:00
Mängu lõpp 17:00
Osalustasu 7€. Võimalik tasuda kohapeal sularahas või ülekandega Arveldusarve: EE131700017002765310 Ants Punning
Lubatud vaid biomoon.
Kohapeal nagu ikka pakume kuuma teed ja kohvi küpsistega.